فواید وبلاگ نویسی در شغل و حرفه

نویسندگی را معمولا با خلوت و سکوت همراه می دانند اما این روزها که دیگر پای اینترنت به میان آمده، نمی شود فقط برای دل خودت بنویسی چون نوشتن دیگر به ابزاری در جهت اهداف فردی و گروهی بدل شده است. نوشتن به عنوان یک وسیله ارتباطی مهم و موثر ما را به دنیای اطرافیانمان پیوند داده و در معرض بازاریابی به سبک نوین قرار می دهد.

امروزه تعداد وبلاگ نویسان دنیا به مرز هشت میلیون نفر نزدیک شده و هر روز بر تعدادشان اضافه می شود. تولید محتوا و وبلاگ نویسی شاید سخت و زمان بر به نظر برسد اما مزایای زیادی به همراه دارد.

زمانی که ما به نوشتن و تولید محتوا اختصاص می دهیم به طور شگفت انگیزی بر زندگی و کارآیی و بهره وری آن اثرگذار خواهد بود.

فواید وبلاگ نویسی

۱- نوشتن در وبلاگ‌ این مزیت را دارد تا داشته هایتان را بیشتر شناخته و آنها را تقویت نمایید. می توانید مهارت هایتان را توصیف نموده و قدرت تفکرتان را تقویت کنید. همچنین نوشتن باعث می‌شود برای توسعه‌ی پیشرفتشان تلاش نمایید. با نوشتن می توانید خلاقیت خود را بیشتر کرده و از آن در زندگی شغلیتان بهره مند گیرید.

۲-فایده مهم دیگر وبلاگ نویسی این است که فرصت‌ شبکه سازی را در اختیارمان می گذارد. هر چقدر عمیقتر و بیشتر در این حوزه فعال باشید امکانات بیشتر مثل همکاری با برندهای معروف و در کل فرصت های شغلی بی نظیری نصیبتان می سازد. می توانید با پروژه های مختلفی آشنا و حتی همکار شوید و از تجارب ریز و درشت دیگران بهره مند شوید.

۳- اگر در وبلاگ نویسی موفق و متعهد عمل کنید با سازمان ها و صنایع مختلف آشنا شده و با شخصیت ها و برندهای مشهوری آشنا می شوید و می توانید از تولیدات و همکاری با آنها بهره مند شوید.
ممکن است آنها شما را دعوت به تدریس،سخنرانی و برگزاری و اجرای دوره ها و سمینارهای مختلف کنند.

۴-آمارها نشان می دهند که اکثر کسب و کارهایی که موفق عمل می کنند وبلاگ دارند و از آن برای مشتریانشان به بهترین شکل بهره می برند

۵-وبلاگ نویسی روشی برای اشتراک گذاری ایده ها و تجربیات مختلف بوده و فرصت ارتباطات گسترده و موثر را به شما می دهد.
بنابراین با صرف وقت و انرژی لازم وبلاگ نویسی می تواند به رشد و خلق موقعیت های شغلی کمک شایان نماید.

به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
پست های مرتبط

4 پاسخ

    1. یقینا معصومه جان البته وبلاگ نویسی و وب سایت یک تفاوت های جزئی با هم دارند اما اصل نوشتن آنلاین شامل همه ی نویسندگانی مثل شما هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *